Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej

MIŁO BYŁO WAS WIDZIEĆ……DZIĘKUJEMY

Każdego roku Dni Otwarte w naszej szkole czyli w bielskim OGRODNIKU cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów szkół podstawowych, potencjalnych kandydatów do nauki zawodu, jak i ich Rodziców. Również i w tym roku pomimo chłodnej aury nie zawiedliście nas drodzy ÓSMOKLASIŚCI. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy pochwalić się naszymi działaniami, szkołą i  jej otoczeniem, produkowanymi roślinami a przede wszystkim spotkać się z Wami, porozmawiać, wymienić uśmiechy i zachwyty,  no i oczywiście odbyć z Wami przejażdżkę szkolnym ciągnikiem .

Zaangażowanie ze strony naszych uczniów i pomysły na promocję kierunków szkoły sprawiły, że to spotkanie i udział w licznych warsztatach będzie dla każdego, który przybył do nas miłym wspomnieniem. W tym roku zaproponowaliśmy Wam udział w  warsztatach florystycznych z wiankami, które zachwyciły, plastycznych polegających na wykonaniu własnej kartki z pozdrowieniami z „Ogrodnika”, ogrodniczych dotyczących  założenia mini ogrodu w szkle i pomiarów jędrności owoców, weterynaryjnych prezentujących zabiegi pielęgnacyjne zwierząt i geodezyjnych umożliwiających obsługę urządzeń geodezyjnych. Upominki oraz własnoręcznie wykonane mini ogrody będą o nas przypominać.  Dziękujemy za wszystkie pytania i pozytywną energię, którą wnieśliście do naszego środowiska. Mamy nadzieję, że nasze Dni Otwarte dostarczyły Wam wielu cennych informacji i inspiracji.

 

W imieniu Dyrekcji i zespołu ds. promocji pragnę serdecznie podziękować nauczycielom i uczniom, pracownikom szkoły i warsztatów szkolnych za wspaniałe przygotowanie Dni Otwartych, za kreatywność i ciężką pracę. Uczniowie pod okiem nauczycieli przygotowali stanowiska prezentujące specyfikę zawodów nauczanych w naszej szkole.

Wszystkim Ósmoklasistom życzymy powodzenia na egzaminach.  Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

                                                                                     Krystyna Janik-Chrapusta