Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej

97 LAT MINĘŁO, PAMIĘTAMY...

97 LAT MINĘŁO, PAMIĘTAMY...

Dziś właśnie jest nasz wyjątkowy dzień. Dokładnie 97 lat temu 17 września 1928 roku bielski Ogrodnik otworzył drzwi uczniom. 

Droga Jubilatko PAMIĘTAMY.

Na przestrzeni dziejów szkoła zmieniała nazwę, zmieniały się organy prowadzące szkołę, jednak nigdy nie utraciła ona swojego ogrodniczego charakteru. Była, jest i będzie szkołą ogrodniczą kształcącą wysokiej klasy specjalistów. Swoją ofertę edukacyjną kieruje do młodzieży a także do osób dorosłych, wpisując się w nowoczesne systemy kształcenia na miarę potrzeb rynku. Nowoczesne budynki, obiekty, technologie upraw, pracownie dydaktyczne, super sprzęt i bujna zieleń...tak to tworzy szkołę jednakże istotą szkoły są ludzie. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy którzy dzieląc się tym co najlepsze pomagają stać się wartościowym człowiekiem, dają to co piękne i szlachetne, co na gruncie naszej szkoły wydaje szczególne owoce.

Szkoła pomimo nowoczesności, zmieniających się czasów kształtuje postawy patriotyczne i obywatelskie, postawy poszanowania do tradycji i dokonań poprzedników.

Z pamięcią o przeszłości idziemy w przyszłość odpowiadamy na nowe wyzwania rzeczywistości i dalej chcemy godnie pełnić misję w środowisku nie tylko lokalnym. Przed nami nowe perspektywy i zadania które motywują nas do podejmowania dalszych wyzwań na rzecz rozwoju szkoły.

Z okazji Urodzin Szkoły składamy życzenia:

Szczęścia, zdrowia długich lat życia pełnych pogody ducha, Tym którzy lata pracy i nauki mają za sobą,

Satysfakcji z wykonywanej pracy i radości w obcowaniu z młodzieżą , Tym którzy pracują,

Pięknych chwil dla uczniów i słuchaczy a dla JUBILATKI - NASZEJ SZKOŁY aby trwała, rozwijała się i była coraz piękniejsza pomimo sędziwego wieku. Jej świetność to nasza chluba.

403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access this resource.