Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej

Mistrzostwa w koszykówce 3x3 o mistrzostwo miasta B-B

W dniu 14 maja br. młodzież Ogrodnika brała udział w zawodach międzyszkolnych  koszykówce 3x3 potocznie nazywaną streetball - tj gra na jeden kosz. W turnieju wzięło ogólnie 13 szkół - 9 w męskiej oraz 4 w damskiej kategorii. Dziewczęta podobnie jak w ubiegłym roku lubią brąz i zgodnie podążały za utworem Ryszarda Rynkowskiego zajmując 3 miejsce. 

Chłopcy mimo swoich bardzo dobrych umiejętności jak na realia w naszej szkole musieli  uznać wyższość pozostałych szkół z którymi toczyli ciężkie pojedynki na boisku. Ostatecznie zajęli 8 miejsce. 

Nie mniej każdej osobie należą się brawa i podziękowania za godną postawę i grę na boisku oraz za ambicje sportowe jakie uczniowie pokazali. 

Szkołę reprezentowali:

Stusek Julia (III TWa) , Mleczek Emilia (III TAKa), Bielesz Martyna (I BS1),

Krysta Oliwia ( I TO) oraz Kempys Krzysztof ( III TOb), Rokowali Igor (III TWb), Czapracki Szymon (II TO), Suchoń Aleksander ( II TAK), Leśnak Igor ( I TO)

Opiekun: Mariusz Gąsiorek. 

403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access this resource.