Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej

Uczniowie z klas III TAK i II TO uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Wrocławia

W dniach 19–20 maja 2026 r. uczniowie klas III TO A, III TO B oraz uczniowie z klas III TAK i II TO uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Wrocławia.

Wycieczka była wspaniałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji oraz poznania ciekawych miejsc i atrakcji miasta.

Podczas pobytu odwiedziliśmy Ogród Zoologiczny, Ogród Japoński oraz Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego. Nie zabrakło również spacerów po rynku, podziwiania architektury i roślinności miasta oraz pokazu fontanny multimedialnej. 

Był też czas na wspólne rozmowy, odpoczynek i tworzenie pięknych wspomnień. To była fantastyczna przygoda pełna uśmiechu i świetnej atmosfery, która na długo pozostanie w naszej pamięci! 

W wycieczce uczestniczył również pan Arkadiusz Jopek, któremu dziękujemy za obecność i wspólnie spędzony czas.

Ludmiła Dudek-Wieczorek
Artur Ryłko

403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access this resource.