Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej

Archiwum aktualności

Informacja - dotyczy Budżetu Obywatelskiego 2023

W dniach 15-31 maja 2023 odbywa się głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego dla mieszkańców Bielska-Białej.   ... więcej informacji

Rośliny na balkony i tarasy

12 maja 2023r. na terenie warsztatów szkolnych ZSCKR odbyła się prelekcja dla chętnych mieszkańców Bielska-Białej i okolic na temat roślin balkonowo- tarasowych.

Prelekcję oraz praktyczny pokaz doboru roślin poprowadził pan Łukasz Wojtas przy pomocy uczniów klasy III kształcących...

KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY DLA DOROSŁYCH

Pierwsze zajęcia KKZ OGR.02 odbędą się 8 września 2023r. o godzinie 15.00 w sali nr 28 ( na parterze )

Pogrzeb zmarłej uczennicy

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej uczennicy Pauliny Jagosz z klasy I BSI

Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem. Nie znajdujemy słów by wyrazić swój ból, smutek i pustkę jaką odczuwamy po stracie.

Rodzinie, Przyjaciołom, znajomym i...

BATERIADA zakończona

Dziękuję wszystkim świadomym Ziemianom dbający o planetę za oddanie baterii na szkolną zbiórkę i w konsekwencji do recyklingu.

W kolejnym roku szkolnym następna edycja- nie wyrzucajcie baterii, zbierajcie, oddawajcie w odpowiednich punktach. Szanujmy Naszą Ziemię.

 

Anna Sikora

 

Punkt sprzedaży Warsztatów Szkolnych ZSCKR Bielsko - Biała

Wiosna  budzi się do życia, czas wiosennych prac w ogrodzie w pełni, w szkolnym punkcie sprzedaży w dużym wyborze rozsady warzyw w tym pomidory oraz kwiaty rabatowe i balkonowe. Ostatni dzwonek na sadzenie drzewek owocowych i krzewów.

PUNKT SPRZEDAŻ w maju czynny od 8.00-16.00 w soboty...

Polonez z Włodarzami Miasta

19 kwietnia w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej odbył się tradycyjny Polonez Maturzystów z Prezydentem Miasta.

Targi edukacyjne w Mnichu

Dnia 13 marca szkoła nasza po raz kolejny wzięła udział w targach edukacyjnych, zorganizowanych przez Szkołę Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu.

Punkt sprzedaży Warsztatów Szkolnych ZSCKR Bielsko - Biała

Wiosna sprzyja pracom w ogrodzie i uzupełnianiu materiału roślinnego. Podstawą sukcesu jest zdrowy i prawidłowo przygotowany materiał nasadzeniowy. Taki właśnie znajduje się na Warsztatach Szkolnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielsku - Białej (wjazd do ulicy...

Punkt sprzedaży Warsztatów Szkolnych ZSCKR Bielsko - Biała

Punkt sprzedaży Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku - Białej czynny:

Piątek: 8:00 - 16:00 

Sobota: 8:00 - 13:00

Jesteśmy dla Was! Zapraszamy!