Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej

WYCIECZKA GÓRSKA KLASY 2 TO

W dniu 9 czerwca klasa 2 TO wyruszyła na Szyndzielnię i Klimczok na wycieczkę integracyjną. Dzień zapowiadał się pogodnie i ciepło więc w planach było ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz gry terenowe i zabawy integracyjne. Na Szyndzielnię wjechaliśmy kolejką górską aby mieć więcej czasu na przygotowanie ogniska i zabaw integracyjnych. Z Szyndzielni na Klimczok wędrowaliśmy w towarzystwie naszych opiekunów robiąc od czasu do czasu przerwy na podziwianie widoków i robienie zdjęć. Wszystkim dopisywały humory.

W drodze na Klimczok wyposażeni w mapki szukaliśmy tajemniczego ukrytego „skarbu”, którego ostatecznie udało się znaleźć grupie Franka. Na Klimczoku zwiedziliśmy dyżurkę GOPR po której oprowadzał nas ratownik górski – ksiądz Maciej Kornecki. Potem udało nam się rozpalić ognisko, upiec kiełbaski, pogawędzić przy herbatce i zagrać w kalambury. Było naprawdę wesoło!

Dziękujemy księdzu Maćkowi za opiekę i super towarzystwo. Już nie możemy się doczekać następnej klasowej wycieczki w podobnym składzie!

Monika Wójcicka