Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej

PrzyStań na Podbeskidziu

X EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O REGIONIE „PrzyStań na Podbeskidziu”

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w X edycji międzyszkolnego konkursu „PrzyStań na Podbeskidziu”  organizowanego w ramach działań związanych z edukacją regionalną.

Celem konkursu jest promowanie...

Rozdanie nagród w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Regionie PrzyStań na Podbeskidziu

W sobotę 8 czerwca  w ramach  Nocy Fantazy organizowanej przez Książnicę Beskidzką odbyło się rozdanie nagród w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Regionie PrzyStań na Podbeskidziu.

Uroczyste rozdanie nagród w konkursie PrzyStań na Podbeskidziu

Z przyjemnością informujemy, że rozdanie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Regionie „PrzyStań na Podbeskidziu” odbędzie się 8 czerwca (sobota) w Książnicy Beskidzkiej o godz. 17.00 w sali konferencyjnej (parter) w budynku biblioteki.
Uroczystość jest organizowana w ramach...

PrzyStań na Podbeskidziu - nagrody

Z radością informujemy, że w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Regionie PrzyStań na Podbeskidziu nagrody otrzymali:

Informacja

Pragniemy poinformować, że w związku z terminem egzaminu gimnazjalnego i planowanym strajkiem w oświacie, uległ zmianie termin konkursu PrzyStań na Podbeskidziu 2019.

Konkurs odbędzie się 23 maja 2019, w Zespole Szkół Ogrodniczych o godzinie 9.00

Za zmiany przepraszamy

Organizatorzy

Rozdanie nagród w kolejnej edycji Konkursu Przystań na Podbeskidziu

 

Na uroczystość rozdania nagród w kolejnej edycji Konkursu „PrzyStań na Podbeskidziu” przybyli wyróżnieni uczniowie wraz z opiekunami. W słonecznej scenerii podczas pierwszego dnia Targów Ogrodniczych laureaci zostali uhonorowani dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi, które ...

PrzyStań na Podbeskidziu - rozdanie nagród

Informujemy, że uroczystość rozdania nagród w konkursie PrzyStań na Podbeskidziu - odbędzie się nie jak wcześniej podawaliśmy o 12.00 , lecz o godz. 13.00 w dniu 27.04.2018 w ramach Targów Ogrodniczych "Twój Ogród 2018". Szanownych laureatów zapraszamy wraz z opiekunami na tereny...

"PrzyStań na Podbeskidziu"

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół Ogrodniczych odbył się VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie "PrzyStań na Podbeskidziu".